Dom

SL RELIANCE LTD profil firmy

profil firmy

Chiny SL RELIANCE LTD profil firmy 0

 

SL jest jedną z najbardziej zaawansowanych i zdolnych fabryk produkujących kable miedziane, kable światłowodowe i akcesoria telekomunikacyjne.Począwszy od 2008 roku, zaczynając od kabla sieciowego LAN, stopniowo rozszerzając się do 2012 roku, dodając linię do produkcji światłowodów, w roku 2015 rozpoczynamy produkcję światłowodowej skrzynki zakończeniowej i innych akcesoriów telekomunikacyjnych.

 

Dostarczamy wszechstronne, kompleksowe rozwiązania światłowodowe i miedziane.

Rozwiązania światłowodowe obejmują kable światłowodowe, patchcordy światłowodowe, patch panele światłowodowe, światłowodową skrzynkę przyłączeniową, produkty centrum danych, szafkę, MPO / MTP, akcesoria światłowodowe do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych.

 

Oferta miedzi obejmuje ekranowane i nieekranowane kable LAN, przewody zasilające, przewody alarmowe, przewody CCTV, panel krosowy, gniazdo keystone, kabel krosowy i akcesoria.

 

W rezultacie nasze produkty okablowania strukturalnego, szafy serwerowe i akcesoria do zarządzania IT są już od dziesięcioleci wszczepiane w światowej klasy centra danych i nowoczesne budynki komercyjne.

 

SL ma dwie fabryki, fabryka kabli znajduje się w Dongguan w prowincji Guangdong, fabryka akcesoriów znajduje się w Hangzhou w Zhejiang.

Nasza fabryka ma ponad dwadzieścia linii produkcyjnych i trzystu pracowników.Nasze roczne przychody to ponad 8 milionów USD. Nasza firma uzyskała certyfikat ISO9001, CE i ROHS itp.

 

Przez ostatnie dziesięciolecia SL nieustannie rozwija nasz system produkcji i standardy kontroli jakości oraz tworzy profesjonalne zespoły inżynierów i zespoły serwisowe, aby sprostać wymaganiom klientów.

 

Nasze produkty są szeroko instalowane w projektach China Telecom, obrony narodowej, elektryczności, kolei, autostrad, górnictwa i pól naftowych.Poprzez agenta eksportującego nasze produkty są szeroko stosowane w ponad siedemdziesięciu krajach, w tym w UE, Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Afryce, Bliskim Wschodzie i Azji Południowo-Wschodniej, Europie Wschodniej, Australii itp.

 

Nasza firma nawiązała bliskie relacje z wieloma firmami telekomunikacyjnymi.Z niecierpliwością czekamy na nawiązanie długotrwałych relacji biznesowych ze wszystkimi klientami z całego świata i stworzenie wspaniałej przyszłości.

 

W naszej branży jakość jest najważniejsza.Profesjonalny zespół, potężna fabryka i ścisła kontrola jakości mogą zapewnić najlepszą obsługę każdemu partnerowi.Zawsze i wszędzie czekamy, aby być Twoim długim partnerem!

 

Chiny SL RELIANCE LTD profil firmy 1Chiny SL RELIANCE LTD profil firmy 2Chiny SL RELIANCE LTD profil firmy 3Chiny SL RELIANCE LTD profil firmy 4

Zobacz więcej O nas
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

marki : Lustrzanka

Ilość pracowników : 100~130

Coroczne wyprzedaże : >2,300,0000

Rok założenia : 2008

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny SL RELIANCE LTD Certyfikaty Chiny SL RELIANCE LTD Certyfikaty Chiny SL RELIANCE LTD Certyfikaty Chiny SL RELIANCE LTD Certyfikaty